БОЙОВИКИ ОБСТРІЛЯЛИ МІСІЮ ОБСЄ, ЗВИНУВАТИВШИ В ЦЬОМУ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ

01.07.2015 06:03

29 червня, в деяких ЗМІ з’явилася інформація про те, що українські військові обстріляли з мінометів представників наглядової місії ОБСЄ в районі населеного пункту Безіменне, який на разі перебуває під тимчасовою окупацією російсько-терористичних військ. Про це повідомили у штабі АТО.

Обстріл представників місії ОБСЄ дійсно відбувся близько третьої години дня в районі н.п. Безіменне. Утім до цієї брутальної провокації військовослужбовці ЗС України та НГ України не мають жодного відношення.

Керівництво сектору «М» з усією відповідальністю заявляє, що обстріл представників ОБСЄ здійснили бойовики, відкривши вогонь з мінометів калібру 120 мм по наглядачам міжнародної організації, коли вони прямували з міста Новоазовськ через н.п. Безіменне близько третьої години дня. Водночас в цей самий час були обстріляні позиції наших військ у н.п. Широкине.

Українські війська не могли брати участь у цій злочинній події через те, що н.п. Бензіменне відділяє від позицій наших військ близько десяти кілометрів, а міномети калібру 82 мм на таку відстань фізично не можуть здійснювати обстріли. А міномети калібру 120 мм Збройні Сили України відвели від переднього краю на відстані обумовлені Мінськими домовленостями. Тож, подібні заяви, це чергова цинічна спроба проросійських бойовиків перевернути все з ніг на голову. Це чергова спроба з їхнього боку пошуку приводів для початку активізації активних бойових дій.

comments powered by HyperComments

Последние