ГРЕЦІЮ НЕ ВИКИНУТЬ ІЗ ЗОНИ ЄВРО — ЦИПРАС

30.06.2015 23:34

Міжнародні кредитори не мають наміру викинути Грецію із зони євро, так як заплатити за це доведеться занадто дорого, заявив прем'єр-міністр Алексіс Ципрас.Канал euronews (на русском) на Youtube.com
Міжнародні кредитори не мають наміру викинути Грецію із зони євро, так як заплатити за це доведеться занадто дорого, заявив прем'єр-міністр Алексіс Ципрас в інтерв'ю, показаному в понеділок увечері по національному телебаченню. На його думку, громадянам слід відповісти «ні» на питання, винесене на референдум 5 липня.
«Чим більше буде явка на референдумі і чим більше громадян скажуть «ні», тим більше вірогідність того, що ми зможемо розпочати переговори на новій основі», — заявив Ціпрас.
У суботу в Брюсселі пройшло позачергове засідання ради міністрів фінансів країн єврозони з питання програми бюджетної економії і реформ в Греції. Єврогрупа відмовилася продовжувати програму підтримки Греції після 30 червня, про що просив міністр фінансів Греції Янніс Варуфакіс. Отримавши відмову, він покинув засідання.
Як заявила канцлер ФРН Ангела Меркель, Євросоюз може існувати тільки при наявності компромісу, а Греція за останні кілька днів показала небажання на нього йти.

comments powered by HyperComments

Последние