КАНАДА РОЗШИРИЛА САНКЦІЇ. ДОДАНО "ГАЗПРОМ"

30.06.2015 18:54

Президент Венеціанської комісії Джанні Букіккіо оприлюднив заяву, в якій попрохав українську сторону без затримки ухвалити зміни до Конституції в частині місцевого самоврядування.
Про це Європейській правді повідомили в прес-службі Ради Європи.
"Децентралізація – одна з ключових реформ, які потрібні для демократичного розвитку країни", - нагадав Букіккіо, заявивши, що вітає схвалення проекту змін до основного закону конституційною комісією.
Він зазначив, що політреформа є також частиною Мінських домовленостей.
"Швидке ухвалення тексту закону  Верховною радою дуже важливе з огляду на місцеві вибори, що заплановані на жовтень, а також на триваючі переговори в рамках Мінського процесу", - заявив Букіккіо.
Як відомо, минулої середи Венеціанська комісія схвалила проект змін до української Конституції, що надійшов з Києва, а вже в п’ятницю в Києві документ офіційно затвердила конституційна комісія.
Джанні Букіккіо зазначив також, що чекає від України продовження реформування Конституції
"Венеціанська комісія лишається готовою забезпечити допомогу для подальших реформ, - особливо – змін до конституції щодо судочинства", - заявив він.Уряд Канади заявив про розширення санкцій проти Російської Федерації.
У повідомленні Кабінету міністрів Канади зазначається, що під нові обмеження потрапило 14 юридичних осіб та троє громадян РФ. Відповідний документ вже підписаний прем'єр-міністром Канади Стівеном Харпером.
В санкційний список потрапив російський газовий монополіст "Газпром". Також у нього включені ряд нафтовидобувних компаній: "Газпром нафта", "Сургутнефтегаз" та "Транснефть".
Також туди потрапили і представники російської оборонки: АТ "Сіріус", ВАТ "Тульський збройовий завод", ПАТ "Об'єднана авіабудівна корпорація", компанія "Химкомпозит", виробник озброєнь ВАТ "Високоточні комплекси", асоціація "Станкоинструмент" ОПК "Оборонпром".
Під дію санкцій потрапив фонд Marshall Capital Fund, що належить російському олігарху Костянтину Малофееву – одному із спонсорів сепаратистів. Також у розширений список санкцій знайшлося місце для антиукраїнської організації Євразійський союз молоді, а також для трьох її лідерів: Олександра Дугіна, Павла Каніщев та Андрія Коваленка.
"Нові санкції приймаються нами в координації з нашими партнерами. Солідарно з ним ми закликаємо президента Путіна припинити вторгнення в Східну Україну, вивести своїх солдатів, танки і важке озброєння, а також припинити надання військової допомоги повстанцям",- йдеться в заяві уряду Канади.

comments powered by HyperComments

Последние