ЧОРНОБИЛЬСЬКА ПУЩА ЗНОВУ ПАЛАЄ — РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАДІЮЮТЬ АВІАЦІЮ

30.06.2015 08:24

Учора під вечір в зоні відчуження Чорнобильської АЕС знову спалахнула пожежа — загорілась суха трава. На 7 год 30 звилин ранку 30 червня площа пожежі, за даними ДСНС, уже сягнула 130 гектарів.


Рятувальники намагаються приборкати полум’я. Для цього хочуть задіяти протипожежну авіацію.

«О 17 год. 10 хв. 29 червня на території комплексу лісового господарства «Чорнобильська пуща» у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення в районі с. Ковшилівка та смт Поліське в поймі річки Вуж виникло загорання сухої трави та очерету, яке розповсюдилося окремими осередками на площі близько 130 га. До гасіння пожежі залучено 24 од. техніки та 117 чоловік, у тому числі від ДСНС 13 од. техніки та 82 чоловіки особового складу», — йдеться в повідомленні рятувальників.

Там повідомили також, що сьогодні вранців вертоліт ДСНС провів повітряну розвідку для оцінки ситуації та залучення пожежної авіації.

«На місці події розгорнуто штаб пожежогасіння, працює мобільна оперативна група на чолі з заступником начальника ГУ ДСНС у Київській області Кісільовим П.С. Загальну координацію дій з гасіння пожежі здійснює Перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький», — повідомили в ДСНС України.

Нагадаємо, остання пожежа в «Чорнобильській пущі» була 3 червня — тоді також горіла трава.

Анаймасштабніша за час незалежності України пожежа в зоні відчуження була в кінці квітня цього року — 28 квітня палало понад 320 гектарів лісу, існувала загроза поширення вогню на об’єкти ЧАЕС, однак рятувальники 29 квітня за допомогою в тому числі авіації поширення вогню припинили, а 2 травня пожежу загасили. Можливою причиною загоряння правоохоронці тоді вважали підпал.

comments powered by HyperComments

Последние