МВС ВСТАНОВИЛО ОСОБИ БОЙОВИКІВ З БАНДИ ГІВІ

30.06.2015 14:52

У міліції розповіли про осіб бойовиків з так званого батальйону "Сомалі" під проводом Михайла Толстих, жителя Іловайська, на прізвисько "Гіві". Відповідну інформацію на своїй сторінці у Facebook розмістив глава УМВС Донецької області В'ячеслав Аброськін.

Він нагадав, що сам Толстих пройшов шлях від паркувальника до "полковника ДНР". Втім, і без нього в "Сомалі" вистачає цікавих персон. Так, наприклад Владислав Бєлих 1993 року народження, житель Харцизька.

"Стояв на обліку в "дитячій кімнаті міліції", як малолітній правопорушник. У 2009 році проходив підозрюваним у скоєнні грабежу", – зазначив Аброськін.

Бойовиків з подібним минулим, залучалися як до кримінальної, так і адміністративної відповідальності, чимало. Є серед них і неповнолітні. Зокрема, 14-річний уродженець Донецька Дмитро Стародубцев є снайпером.

Раніше в соціальній мережі Twitter були опубліковані фотографії одного з польових командирів терористичної "ДНР" Мотороли. До війни на Донбасі терорист він мив машини і полював на лебедів.

comments powered by HyperComments

Последние