ВИЩИЙ СПЕЦСУД ЗАЛИШИВ У СИЛІ ВИРОК У “ВРАДІЇВСЬКІЙ СПРАВІ”

26.06.2015 20:28

Вищий спеціалізований суд України підтвердив законність вимог прокуратури Миколаївської області у “врадіївській справі”. Про це УНН повідомили у прес-службі ГПУ.
"Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ підтвердив законність вимог прокуратури Миколаївської області та залишив без змін рішення судів попередніх інстанцій, якими чотирьох обвинувачених у справі про побиття і згвалтування жительки Врадіївки Ірини Крашкової засуджено від 5 до 15 років позбавлення волі", - сказано у повідомленні.
Як повідомлялось раніше, 29 листопада 2013 року колегія суддів Первомайського міськрайонного суду винесла вирок чотирьом обвинуваченим у “врадіївській справі”.
Зокрема, колишнього капітана міліції Є.Дрижака за скоєння розбою, зґвалтування і спробу вбивства І.Крашкової, а також службові злочини і зберігання наркотиків, суд засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна та позбавленням спеціального звання “капітан міліції”.
Екс-лейтенанта міліції Д.Поліщука за злочини стосовно І. Крашкової та службові злочини засуджено до 15 років в’язниці з конфіскацією всього майна і позбавленням спеціального звання “лейтенант міліції”.
Сергій Рабіненко засуджений за розбій і замах на вбивство І. Крашкової до 11 років виправної колонії з конфіскацією майна.
Окрім того, екс-заступника начальника Врадіївського райвідділу міліції Михайла Кудринського за приховування тяжкого злочину і перевищення влади суд позбавив звання “майор міліції” і засудив до 5 років позбавлення волі.

comments powered by HyperComments

Последние