ПЕНТАГОН ПООБІЦЯВ НЕ ДОПУСТИТИ ЯДЕРНОЇ ПЕРЕВАГИ РОСІЇ

26.06.2015 14:13

За словами представника американського відомства, Москва, порушуючи ядерні домовленості, «грає з вогнем».
Сполучені Штати не допустять, щоб Росія здобула військову перевагу шляхом порушення Проміжного договору щодо ядерних сил. Про це 25 червня заявив заступник секретаря оборони США Роберт Ворк під час під час виступу у Палаті представників.

За його словами, Москві не вдалося залякати своїх сусідів заявами про потенційне застосування ядерних потужностей, і насправді це тільки об’єднало союзників по НАТО.

«Той, хто вважає, що може контролювати ескалацію через застосування ядерної зброї, буквально грає з вогнем. Ескалація є ескалація, і застосування ядерної зброї буде найвищим рівнем ескалації», - додав Ворк, додавши, що Росія продовжує порушувати Проміжний договір щодо ядерних сил, який забороняє балістичні і крилаті ракети з дальністю від 500 до 5500 кілометрів.

Американський посадовець повідомив, що Пентагон розробляє для президента Барака Обами варіанти відповіді на порушення Росією домовленостей, і США не дозволять Москві «отримати значну військову перевагу через порушення договору».

Крім того, Ворк повідомив що модернізація ядерних потужностей Сполучених Штатів в найближчі роки займати до 7% оборонного бюджету. Наразі вона становить 3-4%.

Нагадаємо, раніше президент РФ Владімір Путін розповів про збільшення кількості міжконтинентальних балістичних ракет в арсеналі російської армії.

У відповідь на погрози Росії у НАТО вирішили переглянути ядерну доктрину.

comments powered by HyperComments

Последние