ФРАНЦІЯ ЗАМОРОЗИЛА РАХУНКИ НА МІЛЬЙОНИ ЄВРО У РАМКАХ "СПРАВИ МАГНІТСЬКОГО"

25.06.2015 22:14

Французька влада заморозила рахунки на кілька мільйонів євро у рамках перевірки інформації російського юриста Сергія Магнітського про відмивання грошей, повідомляють агенції із посиланням на джерела в правоохоронних органах.
За даними Reuters, французька поліція почала розслідування за "справою Магнітського" минулого року після скарги фонду Hermitage Capital, у якому працював Сергій Магнітський. Фонд надав докази про рух до Франції та Люксембургу коштів, що нібито були частиною схеми у відмиванні 230 млн доларів, розкритої Сергієм Магнітським.
Як повідомляють агентства, у справі проходить 58-річна жінка російського походження. За даними AFP, вона має подвійне російське і французьке громадянство, у травні їй висунули звинувачення у шахрайстві.
Жінці, чиє ім'я не називають, належить компанія в Сен-Тропе, що займається експортом дорогих французький та італійських фарб. У період з 2008 по 2013 роки ця компанія отримувала перекази на більш як 16 млн євро з Британських Віргінських островів і з Белізу, зазначають агенції.
Сергій Магнітський помер у 2009 році у СІЗО "Матроська тиша", де утримувався за звинуваченнями у фінансовому шахрайстві.
У липні 2012 року в США уклали "Список Магнітського", до якого включили російських громадян, які, на думку американських відомств, причетні до смерті російського юриста.

comments powered by HyperComments

Последние