ТЕРОРИСТІВ ПІДСИЛЮЮТЬСЯ РЕГУЛЯРНИМИ ВІЙСЬКАМИ РФ ПІСЛЯ ПОРАЗКИ ПІД МАР’ЇНКОЮ - З.ШКІРЯК

25.06.2015 17:37

Терористи деморалізовані через поразку під Мар’їнкою, тому для подальшої ескалації ситуації в зоні АТО їхні з’єднання підсилюються регулярними військами РФ. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк, передає УНН.
"Наразі у терористів є проблеми з живою силою, оскільки після поразки під Мар’їнкою і інших напрямках, їх за останній час намолотили більше 400 вбитими і близько 800 пораненими, за оперативною інформацією. Там є певний розпач в рядах бойовиків і сьогодні відчутне підсилення саме регулярними частинами російської армії для підтримки ескалації. Там розпочинається розбрат і хитання, тому В.Путін направляє сюди знову важку техніку і підсилює бойовиків військовослужбовцями регулярних російських частин. Бо без цього підкріплення бойовики ніяких спроб наступу здійснити не зможуть. Я не думаю, що найближчим часом варто очікувати повномасштабний наступ, але вони будуть намагатися здійснити прорив і здійснити хоча б маленькі перемоги, які сьогодні їм необхідні для підвищення духу, який останнім часом в них достатньо впав", – заявив З.Шкіряк.
Нагадаємо, бої за Мар'їнку розпочалися на початку червня. Тоді українські військові були вимушені відповісти на атаку бойовиків, застосувавши важку артилерію.

comments powered by HyperComments