ЛОЗОВИЙ ВИМАГАЄ У ТИМОШЕНКО ВІДКЛИКАТИ МІНІСТРА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРЕЗ КОРУПЦІЮ

25.06.2015 08:43

Депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий, звернувся до Юлії Тимошенко у відкритому листі, із вимогою визнати лобіювання Ігора Шевченка на посаду міністра, вибачитись за інформаційні маніпуляції навколо корупційного скандалу за участю горе-міністра-нетократа та відкликати його кандидатуру.

Лозовий у відкритому листі розкриває деталі призначення Ігора Шевченка та вказує реальних спонсорів міністра, написавши:

"Ви сиділи у тюрмі не за тотальну корупцію в уряді, яким Ви керували, обслуговуючи інтереси Губського, Яценка, Королевської та інших аферистів. А за те, що Янукович, який нічим не краще, бачив у Вас політичного конкурента.

Але хіба заради того ми боролись за ваше звільнення, щоб після Революцііі гідності і під час війни, Ви, отримавши квоту міністра екології, без зайвих сентиментів продали її олігарху, екс-регіоналу, одному з топ-менеджерів корупційних схем Януковича Олександрові Онищенку, справжнє прізвище якого — Кадиров. І який приходиться родичем одному з найпалкіших українофобів, пропутінському президенту Чечні Рамзану Кадирову, який не вважає Україну за державу. Хіба заради цього ми боролись за Вашу свободу?".

Також депутат Лозовий спростовує брехню Юлії Тимошенко, сказану в ефірі "112 каналу", про те, що партія "Батьківщина" не має жодного стосунку до міністра екології Шевченка. Політик наводить фотофакти, у вигляді підписаного листа Юлії Тимошенко до Арсенія Яценюка, в якому вона рекомендує Шевченка як високоосвідченого та професійного кандидата.

Нагадаємо, що і сам Ігор Шевченко в інтерв'ю "LB.ua" теж підтвердив, що на посаду міністра екології та природних ресурсів його запропонувала Юлія Тимошенко.comments powered by HyperComments

Последние