АЛЕКСАНДР ТУРЧИНОВ: ЭЛЕКТРОННАЯ СИСТЕМА ПРОПУСКНОГО РЕЖИМА В ЗОНЕ АТО БУДЕТ ДЕЙСТВЕННОЙ И ЭФФЕКТИВНОЙ

25.06.2015 06:44

Зараз відбувається заключний етап переходу на електронну систему пропускного режиму в зоні АТО. Про це сказав Секретар РНБОУ Олександр Турчинов в ході проведення наради з питань пропускного режиму через лінію зіткнення в зоні АТО.

В нараді взяли участь керівники Міністерства внутрішніх справ, СБУ та Державної прикордонної служби України.

«На пропускних пунктах в зоні АТО з 7 липня поточного року буде запроваджена електронна система пропускного режиму», - сказав Олександр Турчинов, пояснивши, що для отримання перепусток громадянам не потрібно буде безпосередньо контактувати з тими, хто надає дозволи.

За його словами, заяву можна буде подати звичайною або електронною поштою, або заповнити бланк в Координаційних центрах, "залишивши заявку в спеціальній скриньці".

Заявки громадян автоматично перевірятимуться в базах силовиків на предмет «скоєння кримінальних злочинів, участі у бандформуваннях чи співпраці з сепаратистами». «У випадку підтвердження даної інформації, причетних до злочинів арештовуватимуть під час перетину блокпостів», - зазначив Секретар РНБОУ, додавши, що громадяни, які пройдуть електронну перевірку, отримавши відповідне повідомлення, зможуть безперешкодно перетинати блокпости, за пред'явленням лише паспорту громадянина України.


На переконання Олександра Турчинова "нова система пропускного режиму в зоні АТО буде дієвою та ефективною і дозволить як повністю позбавитись черг на пропускних пунктах, так і подолати корупцію під час видачі перепусток".

comments powered by HyperComments

Последние