У РОСІЇ НАЗВАЛИ ПОЛЬЩУ І РУМУНІЮ ПОТЕНЦІЙНИМИ ЦІЛЯМИ

25.06.2015 06:23

Елементи протиракетної оборони, які розгортаються в Польщі та Румунії, становлять потенційну небезпеку для Росії. Про це заявив заступник секретаря Ради безпеки РФ Євген Лук'янов, повідомляє "Інтерфакс".

"Їм би краще думати про інше, тій самій Польщі, Румунії. Розміщення елементів ПРО, пускових установок, які реально націлені на наші стратегічні ядерні сили, - це для них проблема. Вони автоматично стають нашими цілями", - сказав Лук'янов.

"Якщо їм подобається бути цілями через американські системи озброєнь - це їхній вибір", - додав він.

Лук'янов також заявив, що плани Вашингтона щодо розміщення 250 одиниць важкої техніки в семи європейських країнах можна пояснити "нездоровим збудженням, а не реальною загрозою".

Раніше міністр оборони США Ештон Картер заявив, що Вашингтон буде здійснювати попереднє розміщення танків, артилерії та іншої військової техніки в Східній і Центральній Європі, намагаючись заспокоїти союзників по НАТО, стурбованих російської інтервенцією в Україні.

Парламент Румунії одноголосно погодився на зведення двох об'єктів НАТО в Бухаресті, в рамках нової оборонної стратегії Альянсу в ЄС.

comments powered by HyperComments

Последние