США РОЗМІСТЯТЬ ВАЖКУ ТЕХНІКУ В СХІДНІЙ ЄВРОПІ ДЛЯ УЧАСТІ У НАВЧАННЯХ - СТОЛТЕНБЕРГ

24.06.2015 23:38

США розмістять важку техніку в східній Європі та країнах Балтії для участі у військових маневрах і це повністю відповідає міжнародним домовленостям.
Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг в Брюсселі перед початком зустрічі міністрів оборони країн-членів альянсу.
"Заява США дуже важлива і для нас має велике значення. Це питання готовності та боєздатності наших підрозділів. Підтримка США – це ключові сили для новостворених сил швидкого реагування", - сказав Столтенберг.
За його словами, попереднє розміщення важкої військової техніки робиться для того, щоб військові США могли б частіше брати участь у навчаннях в Європі.
"Це важка техніка для навчань. Восени минулого року ми вирішили збільшити кількість навчань, щоб підвищити боєготовність. Це необхідна реакція на те, що відбувається в Росії, яка давно нарощує оборонний бюджет, тоді як члени НАТО зменшують свої бюджети", - сказав він.
Генсек підкреслив, що Росія проводить багато військових навчань, а останнім часом все частіше використовує ядерну риторику і ми бачимо в цьому загрозу.
"НАТО захищає себе, ми відповідаємо на мінливу обстановку в області безпеки. Всі наші дії пропорційно сумірні, ми повинні реагувати, коли ми бачимо нові загрози. Ми повинні адаптуватися", - додав Столтенберг.
Як повідомлялося, Сполучені Штати Америки розмістять танки, артилерію та іншу військову техніку в Східній і Центральній Європі.

comments powered by HyperComments

Последние