БОЙОВИКИ ВСУПЕРЕЧ ДОМОВЛЕНОСТЯМ ОБСТРІЛЯЛИ ТРЬОХІЗБЕНКУ

24.06.2015 18:15

Трьохізбенку на Луганщині обстріляли всупереч домовленостям про припинення вогню. Зруйновано житловий будинок. Про це УНН повідомили у прес-службі керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля.
Учора, 23 червня, між українськими силовиками та незаконними збройними формуваннями була досягнута домовленість про повне припинення вогню з 12 до 19 години в районі Трьохізбенки Новоайдарського району. Домовленість викликана необхідністю відновлювальних робіт на високовольтній лінії електропередач, пошкодженій обстрілами минулої п’ятниці. Місце проведення робіт — біля берега Сіверського Донця, по руслу якого проходить лінія розмежування.
"Через півгодини після того, як енергетики почали ремонтні роботи, з боку с.Пришиб (окупована територія) Трьохізбенку обстріляли з протитанкової керованої ракети (ПТУР). Ракета влучила в приватний будинок у центрі селища по вул. Булавіна й майже повністю зруйнувала його. Господарка будинку, 57-річна жінка, в цей час знаходилася на городі й дивом не постраждала", - йдеться у повідомленні
Незважаючи на обстріл, енергетики продовжили ремонт, однак через великий обсяг робіт не встигли завершити його. Трьохізбенка, а також сусідні Кряківка та Калаус, із минулої п’ятниці залишаються без струму. Сьогодні відновлювальні роботи в Трьохізбенці будуть продовжені.
Нагадаємо, за даними штабу АТО, протягом 23 червня бойовики проросійських незаконних збройних формувань 64 рази обстрілювали українські позиції та мирне населення.

comments powered by HyperComments

Последние