ЗАХИСНИКІВ СПОЖИВАЧІВ ІЗ РФ ВІДРІЗАЛИ ВІД ІНТЕРНЕТУ ЗА ВИЗНАННЯ ОКУПАЦІЇ КРИМУ

23.06.2015 23:23

На вимогу прокуратури заблокований сайт росийского Товариства захисту прав споживачів.
Про це повідомляє Ехо Москви.
Влада РФ вважає незаконною підготовану юристами пам'ятку про проблеми, які можуть виникати у громадян у зв'язку з поїздками до Крим.у Захисники прав споживачів нагадали, що з точки зору міжнародного права півострів був приєднаний до Росії незаконно. І згідно з нормами міжнародного права, дані території є окупованими.
За даними на 10:30 23 червня сайт російського ТЗПС при спробі підключення видає повідомлення про помилку.
Ряд інтернет-ресурсів розмістив пам'ятку і у себе, і ці сайти також отримали вимоги органів цензури заблокувати доступ до документа.
Нагадаємо, що в пам'ятці російського Товариства захисту прав споживачів, в числі іншого, громадянам РФ роз'яснювалося, що «включення Республіки Крим та міста федерального значення Севастополь до складу Російської Федерації є юридичною фікцією». У зв'язку з цим росіянам не рекомендується купувати в Криму нерухомість і брендові товари. А для в'їзду до Криму юристи ТЗПС навпаки - настійно рекомендували «дотримуватися українського законодавства і перетинати кордон тільки з дозволу прикордонної служби України в Херсонській області», щоб уникнути проблем із законом і ризику бути оголошеними в міжнародний розшук.

comments powered by HyperComments

Последние