СТОЛТЕНБЕРГ: РОСІЯ ЗРОЗУМІЄ, ЩО З НАТО КРАЩЕ СПІВПРАЦЮВАТИ

23.06.2015 11:27

У НАТО вітають продовження економічних санкцій Європейського Союзу проти Росії через агресію в Україні.
Про це заявив Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг на прес-конференції у понеділок, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.
«По-перше, я вітаю це рішення Євросоюзу продовжити сьогодні санкції, тому що санкції є сильним сигналом і матимуть наслідки за дії країни в Україні», - сказав глава Альянсу.
Він вкотре наголосив, що Росію порушила міжнародне право, нелегально анексувавши Крим та дестабілізуючи ситуацію у східній Україні.
«Я вважаю, що наслідки економічних санкцій мають важливий вплив на російську економіку. У свою чергу, разом із санкціями ЄС, НАТО забезпечує стримування і підвищує готовність своїх сил. У комбінації це забезпечує, що рано чи пізно Росія повинна буде зрозуміти, що через співпрацю з НАТО можна отримати більше переваг, ніж через конфронтацію з НАТО та порушення міжнародного права», - підкреслив Столтенберг.
Також Генеральний секретар НАТО розповів про що буде говорити на зустрічі з міністром оброни України Петром Полтораком цього тижня у Брюсселі.
«У четвер, на другий день міністерської зустрічі, ми також зустрінемося з новим міністром оборони України у форматі Комісії НАТО-Україна. Ми підтвердимо наші міцні зобов’язання на підтримку незалежної, мирної і процвітаючої України, а також територіальної цілісності і суверенітету України», - наголосив Столтенберг.
Як повідомляв Укрінформ, 24-25 червня у штаб-квартирі НАТО з візитом перебуватиме міністр оборони України Степан Полторак. За програмою візиту, глава військового відомства візьме участь у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів оборони, у засіданні глав військових відомств країн, які беруть участь у місії НАТО в Афганістані «Рішуча підтримка».
Крім того, міністр оборони України проведе ряд двосторонніх зустрічей з Генеральним секретарем НАТО, міністрами оборони США, Литви, Польщі та Австралії.

comments powered by HyperComments

Последние