У ПЕНТАГОНІ ВВАЖАЮТЬ, ЩО РОСІЯ МОЖЕ НЕ ЗМІНИТИСЯ НАВІТЬ ПІСЛЯ ВІДХОДУ ПУТІНА

23.06.2015 04:04

США союзники по НАТО готуються до тривалого військового напруження з Росією, оскільки зміни в цій країні можуть не відбутися як за президентові Володимира Путіна, так і після його правління. Про це на початку тижневої поїздки до Європи заявив глава Пентагону, міністр оборони США Ештон Картер, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Картер заявив, що Сполучені Штати сподіваються що Росія повернеться до прогнозованого курсу і відзначив дипломатичну співпрацю з Москвою, в тому числі переговори щодо ядерної програми Ірану.

Водночас він зазначив, що зміни у військовій стратегії НАТО, які призначені для стримування російського втручання, ілюструють підготовку до тривалої напруженості.

"Адаптація, про яку я кажу, спрямована на те, що Росія може не змінитися як за Володимира Путіна, так і після нього", - пояснив Картер перед посадкою в Берліні.

Відповідаючи на запитання, чи вважає він, що Путін може змінити курс, Картер сказав, що він сподівається на це, але "не може бути впевнений".

Раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що сили НАТО має бути готові відповісти на будь-яку російську загрозу впродовж кількох днів.

comments powered by HyperComments

Последние