«НОРМАНДСЬКА ЧЕТВІРКА» ЗУСТРІНЕТЬСЯ ЗА ВЕЧЕРЕЮ І БЕЗ ПРЕСИ

22.06.2015 19:35

Запланована на вівторок, 23 червня, зустріч міністрів закордонних справ країн-членів «нормандської четвірки», що розпочнеться о 20:30 за Києвом за зачиненими дверима в зовнішньополітичному відомстві Франції, продовжиться за робочою вечерею і без преси.
Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Франції.
«Зустріч на рівні міністрів по Україні у «нормандському форматі» розпочнеться о 20:30 за Києвом, а потім продовжиться за робочою вечерею на набережній Орсе (МЗС Франції. – Ред.)», - йдеться у робочому графіку міністра закордонних справ та міжнародного розвитку Лорана Фабіуса, оприлюдненому на офіційному сайті відомства.
Зустрічі керівників зовнішньополітичних відомств України, Франції, Німеччини та Росії передуватимуть годинні переговори віч-на-віч між міністрами Лораном Фабіусом та Сергієм Лавровим, які мають розпочатися в МЗС о 19:30 за Києвом.
У МЗС Франції також повідомили, що підхід до преси за результатами переговорів міністрів у «нормандському форматі» поки не планується. Разом з тим, джерела Укрінформу серед французьких дипломатів повідомляють, що остаточно це питання буде вирішено у другій половині понеділка.
Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін у Києві заявляв, що запланована на 23 червня зустріч «нормандської четвірки» у Парижі має принести конкретні результати або підтвердити, що Росія не хоче виконувати Мінські домовленості.

comments powered by HyperComments

Последние