ПРЕМ'ЄР ЛИТВИ СПРОСТУВАВ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОСТАЧАННЯ ЛЕТАЛЬНОЇ ЗБРОЇ УКРАЇНІ

22.06.2015 16:32

Прем'єр Литви Альгірдас Буткявічюс заявив, що ніхто з керівництва республіки не може прийняти рішень про постачання зброї Україні, поки це питання не розглянуте на засіданні Держради з оборони

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

"Це питання має розглядатися на засіданні Держради з оборони. Поки я не чув про те, щоб найближчим часом організувалося таке засідання. Оскільки ніхто з керівництва не може прийняти такого рішення без засідання ради", - заявив Бутквячюс журналістам, коментуючи повідомлення ЗМІ про те , що посол Литви на Україну Маріюс Януконіс заявив про плани Вільнюса постачати зброю Києву.

Відповідаючи на питання про те, чи погодиться Литва на поставки зброї з сусідніми країнами, прем'єр сказав, що не може на нього відповісти.

"Така політична воля є, і її публічно висловило вище керівництво Литви. Деякі кроки вже зроблено, ми продовжимо робити такі кроки, серед яких будуть і кроки в напрямку поставок зброї Україні. Детальніше говорити важко, але ми готові", - сказав Януконіс.

Він додав, що литовські відомства хочуть "продемонструвати іншим країнам принцип, що Україні потрібно допомагати  всіма засобами, в тому числі і військовими".

comments powered by HyperComments

Последние