ПРОКУРАТУРА ПЕРЕВІРИТЬ ВІДЕО З ТЕЛЕФОНІВ БІЙЦІВ "ТОРНАДО"

22.06.2015 15:14

Головна військова прокуратура призначила низку експертиз фото- та відеоматеріалів, вилучених у затриманих бійців "Торнадо". Про це в ефірі телеканалу "Інтер" заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос. Він також пообіцяв з’ясувати, чому в підрозділі "Торнадо" 40 бійців раніше мали судимості, зокрема і вже колишній командир. А майже сімдесят взагалі не були оформлені, втім мали всі повноваження міліціонерів та володіли зброєю.

Нагадаю, бійців роти спецпризначення "Торнадо" звинувачують у знущанні з мирного населення, а командира роти - Руслана Онищенка - у створенні злочинної організації.

"На момент прийняття на службу їх судимості, фактично, були погашені. Але це люди з кримінальною психологією, які були притягнуті до кримінальної відповідальності, в тому числі деякі з них були неодноразово засуджені. Сам лейтенант Онищенко притягувався 5 разів.

Так ось, вони всі ці співробітники, у тому числі ті, які не враховані і , є невідомими , з невідомим статусом особи, будуть допитані і буде дана правова оцінка їх діям", - запевнив заступник генерального прокурора, головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

comments powered by HyperComments

Последние