КЛІМКІН: ЗВІТ ЩОДО ВИКОНАННЯ УКРАЇНОЮ ПЛАНУ ДІЙ З БЕЗВІЗОВОГО РЕЖИМУ ЄС ОПРИЛЮДНИТЬ У ГРУДНІ

19.06.2015 20:19

Повний звіт щодо виконання Україною Плану дій щодо лібералізації візового режиму ЄС оприлюднить 15 грудня.

Про це під час години запитань до уряду сказав Міністр закордонних справ України Павло Клімкін


Він відзначив, що наразі Європейська комісія опубліковала порередній звіт щодо виконання Україною плану дій з лібералізації візового режиму.
“З 15 напрямків, за їхніми оцінками, 2 вважаються виконаними, 8 — майже виконаними, 4 — частково з дуже гарною перспективою щодо подальшого прогресу..., ще один напрямок як частково виконаний”, — зазначив П.Клімкін.


Він також повідомив, що у грудні ЄС пдставить остаточний звіт з цього питання.


“У нас є чітка домовленість, що 15 грудня — це остаточна дата, коли ЄС надасть повний і чіткий звіт, що виконала Україна”, — зазначив П.Клімкін.


Як повідомляв FotNews, Глава держави заявляв, що до 17 серпня мають бути виконані всі технічні завдання, зокрема щодо вдосконалення законодавства із боротьби з корупцією, покращення інтегрованого управління кордоном, забезпечення доступу до баз даних, більш ефективної діяльності Державної прикордонної служби та взаємодії з Інтерполом.


Нагадаємо, напередодні Президент України Петро Порошенко розкритикував роботу Державної міграційної служби щодо введення безвізового режиму з ЄС та відзначив, що будуть зроблені відповідні кадрові зміни.


Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер після підписання спільної декларації за підсумками саміту “Східного партнерства” у Ризі повідомив, що Єврокомісія 15 грудня прийме рішення щодо можливості надання безвізового режиму з ЄС для України.

comments powered by HyperComments

Последние