УКРАЇНА ПОСІЛА ДЕВ'ЯТЕ МІСЦЕ В СВІТІ ЗА КІЛЬКІСТЮ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

19.06.2015 03:33

Україна посіла дев'яте місце в світі за кількістю внутрішньо переміщених осіб, передає УНН з посиланням на Радіо ООН.
Через активні бойові дії в Луганській та Донецькій областях України гуманітарні організації не можуть доставити допомогу місцевим жителям. Зокрема, співробітникам Всесвітньої продовольчої програми не вдалося доставити 56 тисяч продуктових пайків, призначених для мирного населення.
В Управлінні ООН з координації гуманітарних питань також повідомляють про те, що люди, рятуючись від насильства, продовжують залишати свої будинки.
"У країні зараз — понад 1,3 мільйона внутрішніх переселенців. За цим показником Україна посідає дев’яте місце в світі. Близько 890 тисяч людей втекли в сусідні держави", - зазначив заступник прес-секретаря глави ООН Фархан Хак.
В Управлінні з координації гуманітарних питань також повідомляють про те, що поки отримали лише 31 відсоток від суми, затребуваної на надання допомоги українцям.
Як повідомляв УНН, конфлікт на сході України розпочався в середині квітня 2014 року, коли озброєні групи бойовиків почали захоплювати адмінбудівлі та відділки міліції у містах Донбасу.
Українська влада у відповідь заявила про проведення Антитерористичної операції із залученням Збройних сил. Поступово протистояння переросло у масштабний воєнний конфлікт.
Ряд українських політиків називають події на сході України "гібридною війною" Росії проти України.
В ООН заявили, що з середини квітня на сході України загинули понад 6000 осіб.

comments powered by HyperComments

Последние