АДВОКАТ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ЗАТРИМАННЯ ТИМОНЬКІНА У СПРАВІ КУРЧЕНКА

17.06.2015 12:23

Адвокат Анатолій Балашівка заявляє, що в Німеччині був затриманий банкір Борис Тимонькін.
Про це Балашівка написав у своєму Facebook.
"Сьогодні був знятий з літака в Німеччині пан Тимонькін (колишній глава правління УкрСоцБанк-Юникредіт). Член команди Януковича, який підозрюється у відмиванні грошей для младо-олігарха Курченко, якій утік", - повідомив він.
"Невже хоч хтось відповість за розкрадання грошей у банківському секторі. Тепер чекаємо професійних дій ГПУ щодо екстрадиції даного персонажа на Батьківщину", - додав він.

Інформацію "Українській правді" підтвердили джерела ГПУ, близькі до розслідування.
Однак офіційно в ГПУ відповіді поки не дали.
Телефон самого банкіра, який є у УП, вимкнений.
"Українська правда" попросила німецькі правоохоронні органи підтвердити або спростувати інформацію про затримання Тимонькіна, однак там відмовилися давати інформацію за прізвищем, пославшись на захист особистих даних.
УП звернулася за інформацією в посольство України в Німеччині, проте поки не отримала відповіді.
У посольстві інформація про затримання Тимонькіна може з'явитися у разі підготовки його до екстрадиції. В іншому випадку Тимонькін міг відмовитися від інформування про його затримання українську дипломатичну установу.
Як відомо, у 2013 році Борис Тимонькін посів посаду заступника голови наглядової ради групи компаній ВЕТЕК Сергія Курченка.
До цього він протягом 12 років очолював один з найбільших українських банків - "Укрсоцбанк".
Наприкінці лютого 2014 він виїхав до Франції на "планове" лікування голодуванням.
У червні 2014 МВС України оголосило Тимонькіна в розшук.

Саття, за якою він підозрюється - створення злочинної організації з метою вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, а також керівництво такою організацією або участь у ній, або участь у злочинах, скоєних такою організацією. Максимальна санкція за цією статтею - 12 років в'язниці.

comments powered by HyperComments

Последние