ПОЛЬЩА СПОДІВАЄТЬСЯ НА РОЗТАШУВАННЯ ВАЖКОЇ ТЕХНІКИ США

16.06.2015 23:37

Питання розміщення військової техніки у країнах Східної Європи, у тому числі в Польщі, США можуть прийняти вже у найближчі тижні.
Про це заявив міністр оборони Польщі Томаш Сємоняк в інтерв’ю RMF FM.
Сємоняк наголосив, що інформація про розташування важкої техніки у Польщі та країнах Балтії не є медійною спекуляцією, оскільки у травні він мав розмову на цю тему із секретарем оборони США Ештоном Картером.
"Ми ведемо перемовини про те, аби американці розмістили важку техніку у країнах Східної Європи для однієї бригади – це перший крок", - сказав він.
Сємоняк підкреслив, що остаточного рішення у цій справі поки немає.
"Йдеться про кілька тисяч солдатів та сотні одиниць різної техніки. Це був би значний крок у захисті Польщі, який свідчитиме про зростаючу присутність військ США в Польщі та Східній Європі. Адже з кожним американським солдатом в Польщі, кожним американським танком чи літаком наша безпека зростає", - сказав міністр.
Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що Пентагон може відправити у кілька країн Балтії та Східної Європи танки, бойові машини піхоти та іншу важку техніку, а також до 5000 солдатів.
У Росії на це заявили, що посилять угрупування військ по всьому периметру західного кордону РФ, включаючи нові формування танкових, артилерійських і авіаційних частин.

comments powered by HyperComments

Последние