«ПІВНІЧНУ СТОЛИЦЮ» МОЛДОВИ ОЧОЛИВ ПРОРОСІЙСЬКИЙ ПОЛІТИК

15.06.2015 13:49

Проросійський політик, керівник «Нашої партії» Ренато Усатий став мером другого за величиною міста Молдови – Бельци, яке ще називається «північною столицею» країни.
Такими є попередні результати загальних місцевих виборів, які відбулися цієї неділі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.
«Після попереднього опрацювання 100% бюлетенів у місті Бельци кандидат від «Нашої партії» Ренато Усатий набрав 72,46% голосів виборців, за представника Партії комуністів проголосувало 8,69%, а за кандидата від Ліберально-демократичної партії – 4,58%», - повідомили в Центрвиборчкомі.
Відомо також, що мером ще одного великого міста в центральній частині Молдови – Оргєєва – стає, за попередніми результатами, проросійський політик, бізнесмен Ілан Шор (чоловік російської співачки Жасмін). За нього проголосувало 61,97% виборців.
За даними Центральної виборчої комісії, в столиці Молдови Кишиневі пройде другий тур виборів. За крісло градоначальника за два тижні боротимуться ліберал Дорін Кіртоаке (в першому турі він набрав 37,4% голосів) і представник Партії соціалістів, екс-прем'єр Молдови Зінаїда Гречаний (35%).
Остаточні результати загальних місцевих виборів по країні будуть оголошені найближчим часом.
Нагадаємо, у неділю, 14 червня, в Молдові пройшли загальні місцеві вибори, в рамках яких громадяни обрали нових керівників 900 населених пунктів країни.

comments powered by HyperComments

Последние