ДО НАПАДУ НА ГЕНКОНСУЛЬСТВО В РОСТОВІ ПРИЧЕТНЕ ГРУ РОСІЇ, - ТИМЧУК

15.06.2015 13:25

Координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук повідомив, що до нападу на генконсульство України в Ростові-на-Дону проти ночі 13 червня має пряме відношення Головне развідуправління Генштабу Збройних сил Російської Федерації.

Про це Дмитро Тимчук написав на своїй сторінці у Facebook.
"Зокрема, встановлено, що перед прибуттям на місце провокації (пров. Халтуринський, 28/40, де розташоване генконсульство України) збір і інструктаж нападників був здійснений на території "бази підготовки" найманців для формувань російсько-терористичних військ на Донбасі (розташована в Ростові-на-Дону, район вул. Лівобережна)", - заявляє він.
За інформацією, дана "база" – об'єкт ГРУ ГШ ЗС РФ, де під керівництвом інструкторів 22-ї окремої бригади спецназу (22 обрСпП, командир – Хоптяр Андрій Євгенович) бойовики з Донбасу й найманці з числа громадян РФ проходять підготовку перед відправкою до України для участі в бойових діях.  Зокрема, готуються снайпери, коректувальники артвогню, мінери-підривники, гранатометники, стверджує він.
Як повідомляв iPress.ua, вночі 13 червня у Ростові-на-Дону невідомі розбили скло в будівлі Генерального консульства України і закидали його яйцями та сміттям.
Пізніше генеральний консул України в Ростові-на-Дону Віталій Москаленко повідомив, що за різними оцінками напад організували від 50 до 100 людей. "Розбиті вікна на першому поверсі бейсбольними битами. На другому поверсі в основному атака відбувалася за допомогою цегли. Постраждала оргтехніка, розбито 17 вікон з 25-ти. На щастя, ніхто із співробітників генерального консульства не постраждав, хоча, якби хтось був на робочому місці, то цілком можливо, що таке могло б статися. Тим не менш, пошкоджена оргтехніка, власне кажучи, вельми неприємний інцидент. Ніхто з супротивників не знайдений і не затриманий. Як повідомляє поліція, ведеться слідство. Однак, я не можу вам сказати, чим це все закінчиться", - розповів він в інтерв’ю "Эхо Москвы".
За його словами, через інцидент консульство зможе відновити свою роботу лише через 2-3 дні.
Також вчора увечері у Москві закидали яйцями посольство України. На свято Дня Росії близько 100 молодиків підійшли до будівлі посольства України , відразу після цього туди ж під’їхали близько десяти автобусів із бійцями ЗМОП МВС Росії.

comments powered by HyperComments

Последние