НА МЕТКОМБІНАТАХ СИТУАЦІЯ КРИТИЧНА: БОЙОВИКИ ЗАЛИШИЛИ БЕЗ ГАЗУ МІСТА ДОНЕЧЧИНИ

13.06.2015 12:00

Для ремонту газогону, перебитого бойовиками, знадобиться не менше двох днів і то за умови, що бойові дії припиняться.

Уже за кілька годин (не більше, як 7) газу не буде навіть у комфорках кухонних плит мешканців Маріуполя. Не буде газу і у Волновасі та Бердянську на час ремонту.

Нагадаємо, газогін «Краматорськ-Донецьк» біля селища Очеретине бойовики пошкодили під час мінометного обстрілу.

Як повідомив керівник прес-служби «Укртрансгазу» Максим Білявський «Українській правді», 32 газорозподільчі станції потрапили під загрозу припинення газопостачання.

«Залишкового газу в газопроводі вистачить для жителів міст Бердянськ, Ялта (Запорізька область, після Маріуполя по ходу газу) орієнтовно на 20 годин. Для жителів Маріуполя на 4-7 годин», — повідомив Білявський.

Такі показники можливі, «за умови повного припинення газоспоживання промисловістю».

«Азовсталь і ММК ім. Ілліча, за попередньою інформацією, споживання газу припинили», — повідомив речник УТГ.

Металургійні комбінати через відсутність газу постраждають чи не найбільше.

Прес-служба «Метінвесту« уже заявила, що завод «Інкор і Ко» відмовиться від газу і перейде на альтернативні джерела енергії.

«На ММК імені Ілліча та «Азовсталі» ситуація критична. Розглядається варіант тимчасового переведення доменних печей на тихий хід, а також обмеження роботи сталеплавильного та прокатного виробництв», — заявили в Метінвесті.

Сьогодні, нагадаємо, снаряди бойовиків перебили газогін в Красногорівці. Висота факела вогню в центрі села сягала сьогодні вранці, за повідомленням влади Луганщини, півсотні метрів.

«Російські терористи умисно взірвали газогін, застосовуючи важку артилерію з тією метою, щоб припинити газопостачання до Маріуполя і зупинити заводи, які працюють в Маріуполі», — сказав на засіданні Кабмінуу глава Уряду Арсеній Яценюк.

 

comments powered by HyperComments