ПАУЕР: ТРЕБА ІЗОЛЮВАТИ РОСІЮ НАСТІЛЬКИ, ЩОБ ПОВЕДІНКА ПУТІНА ЗМІНИЛАСЯ

12.06.2015 19:42

Постійний представник США при ООН Саманта Пауер в інтерв'ю ВВС Україна сказала, що на сьогодні головне завдання для світової спільноти полягає у тому, щоб ізолювати Росію настільки, аби поведінка Володимира Путіна змінилася і Росія почала дотримуватися мінських угод.

"Хоч Росія не визнає своєї присутності на сході України, так само як минулого року спершу не визнавала своєї присутності у Криму, аж доки не вирішила його анексувати, вона все ж присутня в Україні у спосіб, що є порушенням міжнародного права та насмішкою над Хартією ООН, що затверджує суверенітет та територіальну цілісність кожної держави-учасниці.

Росія вже спровокувала потужну реакцію світу у вигляді жорстких санкцій. І у цьому питанні США та Європа діяли в унісон, продемонструвавши єдність у часи кризи.

Ми вкотре підтвердили, що маємо намір зберегти ці санкції, аж доки не буде виконання мінських угод.

"Велика сімка" дала чітко зрозуміти, що Сполучені Штати та провідні європейські держави готові запровадити ще жорсткіші санкції у випадку подальшої агресії.

Наше головне завдання у тому, щоб намагатися ізолювати Росію настільки, щоб поведінка Путіна змінилася, - заявила Пауер.

comments powered by HyperComments

Последние