МЗС УКРАЇНИ ТА ПОЛЬЩІ ПІДПИСАЛИ ПЛАН СПІВРОБІТНИЦТВА НА 2016-2017 РОКИ

12.06.2015 07:16

Міністри закордонних справ України Павло Клімкін та Польщі Гжегож Схетина обговорили необхідність подальшої консолідації міжнародної підтримки України у протидії російської агресії і домовилися про співробітництво між МЗС двох країн на 2016-2017 роки.
Про це йшлося під час VІІ засідання Ради керівництв МЗС України та Польщі, повідомляє сайт українського відомства.
Під час засідання Ради сторони підвели підсумки українсько-польської співпраці та окреслили спільні пріоритети.
Особливий акцент зроблено на необхідності подальшої консолідації міжнародної підтримки України у протидії російській агресії, експертної допомоги Польщі у впровадженні внутрішніх реформ, зокрема, в рамках імплементації Угоди про асоціацію з ЄС, підтримки в забезпеченні скасування візового режиму ЄС для українців.
"Сторони підтвердили відкритість до конструктивного діалогу з історичних питань в дусі примирення і поєднання. Важлива роль у цьому відводиться українсько-польського Форуму партнерства під егідою Глав МЗС", - йдеться у повідомленні.
Схетина запевнив, що Польща завжди підтримуватиме безпечну, незалежну, демократичну і територіально цілісну Україну в міжнародно визнаних кордонах, оскільки це є в інтересах Польщі, а також миру і стабільності всього європейського континенту.
Крім того, польській стороні передано ноту-відповідь, якою завершено процедуру набуття чинності міжурядової Угоди про відкриття міжнародних пунктів пропуску "Угринів - Долгобичув".

comments powered by HyperComments

Последние