КРАЇНИ БАЛТІЇ, ЧЕХІЯ І ПОЛЬЩА ЗАКУПЛЯТЬ БОЄПРИПАСИ ДЛЯ ПРОТИТАНКОВОЇ ЗБРОЇ

12.06.2015 04:17

Естонія, Латвія, Литва, Чехія і Польща зробили замовлення у Європейського оборонного агентства на придбання боєприпасів для протитанкової зброї.
Про це повідомляє Postimees.
Договір на 13,6 млн євро з Європейським оборонним агентством уклав виробник оборонного спорядження Saab. В його рамках в наступному році відбудуться постачання боєприпасів протитанкової зброї Carl-Gustaf в країни-члени агентства Естонію, Латвію, Литву, Чехію і Польщу.
Це перше замовлення, заснований на укладеній в 2014 році рамковій угоді між EDA і Saab. Угода дозволяє п'яти країнам проводити спільні тендери на боєприпаси для Carl-Gustaf.
Зараз зброю Carl-Gustaf використовують понад 40 країн. Carl-Gustaf постійно вдосконалюють і адаптують до нових вимог. У 2014 році Saab представив новий варіант M4.
У липні 2014 року Saab і EDA уклали рамкову угоду на замовлення та постачання боєприпасів для зброї Carl-Gustaf в Естонію, Латвію, Литву, Чехію і Польщу. Угода укладена на п'ять років і може бути продовжена ще на два роки. Вона передбачає замовлення у обсязі близько 460 млн шведських крон.

comments powered by HyperComments