УКРАЇНА ВИПЕРЕДЖАЄ РОСІЮ У ВИРОБНИЦТВІ ВИСОКОТОЧНОЇ ЗБРОЇ

11.06.2015 19:54

На сьогодні українські підприємства оборонпрому випереджають російські у виробництві високоточної зброї. Про це 10 червня в ефірі "5 каналу" заявив перший заступник генерального директора Укроборонпрому Сергій Пінькас.

"Проблема України завжди була в тому, що їй нав'язували імідж не дуже симпатичної молодшої сестри. Насправді, коли було поставлено завдання про відмову співпраці з Росією, у нас з'явилися зовсім нові виклики, які вже сьогодні реалізовані", - заявив він.

Як підкреслив Пінькас, в питанні високоточного озброєння Україна працює більш системно і стоїть попереду Російської Федерації.

"Уже сьогодні ми маємо керовані ракети або комплекси ракетні, які виробляються з української сировини з використанням частково комплектуючих не з Росії, і вони коштують у 6-7 разів дешевше за американські аналоги. Абсолютно немає конкуренції в цьому випадку перед нашими підприємствами. І зараз ми цим забезпечуємо армію, надалі це буде подаватися на експорт", - сказав перший заступник генерального директора Укроборонпрому.

Також він зазначив, що українські літаки можуть зайняти сьогодні дуже велику нішу, оскільки вона вільна від російських підприємств, адже вони під санкціями.

На думку Пінькаса, українське підприємство "Антонов" має абсолютно всі інтелектуальні, матеріальні й управлінські можливості, аби ці ніші зайняти.

"Потрібне виключно вольове рішення", - додав він.

Також перший заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" повідомив, що у Франції скоро відбуватиметься найбільша виставка авіаційної техніки. "Там буде перша особа держави. Це дуже амбітний символічний крок", - наголосив Пінькас.

Нагадаємо, Україна посідає 12-те місце в рейтингу світових експортерів зброї. Президент Петро Порошенко вважає, що стратегічне завдання - увійти до п'ятірки.

comments powered by HyperComments

Последние