У КИЄВІ ПРОСЯТЬ НАГОРОДИТИ ЧЕРГОВОГО ВВІЧЛИВОГО КОНДУКТОРА

11.06.2015 19:13

Киянин Антон Шимко просить КП «Київпастранс» нагородити кондуктора №17 трамваю за доброту та ввічливість.

Про це він написав ан своїй сторінці в Facebook.

«Комунальне підприємство «Київпастранс», я не фотографувався, на жаль, з цією тітонькою, як робили учасники проекту «Народне визнання» з іншими кондукторами, але,  повірте, вона більш ніж заслуговує на визнання і заохочення з боку Подільського ТРЕД», — написав він.

За словами киянина, кондуктор дуже мила, ввічлива,  нагадує пасажирам про ключові зупинки на маршруті, блискуче виконує свої функції і як кондуктора (ввічливо пропонує купити квиток), і як контролера (стежить за наявністю квитків у всіх без винятку пасажирів і нагадує про контроль на лінії), а також з інтервалом в 5-7 хвилин після кожної ключової зупинки бажає «Приємного вечора, гарного відпочинку, відмінного настрою і всього самого найкращого!».

«Зрозуміло, після подібного рівня сервісу у більшості пасажирів обличча розпливаються в блаженних усмішках (у мене в тому числі). Багато говорять «спасибі» і бажають того ж у відповідь», — зазначив Антон.

Як повідомлялось, раніше «Київпастран» на прохання пасажирів нагородив ввічливого кондуктора тролейбуса №46. Для отримання відзнаки від КП номінантам треба набрати 1000 лайків на сторінці підприємства в Facebook.

comments powered by HyperComments

Последние