ПРИБІЧНИКИ МЕЛЬНИЧУКА ЗІРВАЛИ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ

10.06.2015 13:00

Після того, як суддя прийняла рішення про закрите засідання суду щодо призначення нардепу Сергію Мельничуку запобіжного заходу і представники «Грифону» попросили пресу і вільних слухачів вийти, один із вільних слухачів - Дмитро Павліченко – викликав на засідання міліцію, пояснивши, що суддя є особою, яка не може судити.


Після цього прихильники Мельничука заблокували двері на виході із зали суду і не випускали ані журналістів, ані суддю. Одна з представниць кредитного майдану лягла у проході, аби ніхто не зміг пройти. Коли представник «Грифону» намагався розчистити прохід, його почали штовхати прихильники Мельничука.Наразі всі залишаються у залі суду, засідання не відбувається. До суду приїхала міліцейська машина.

*Дмитро Павліченко – до 2014 року відбував ув'язнення за вбивство судді. Він був засуджений за цей злочин до довічного ув'язнення, але з першим днем перемоги «Революціі гідності» був відпущений разом з іншими ув'язненими, котрих вважали політв'язнями, за рішенням Верховної Ради.

comments powered by HyperComments

Последние