КЕРІВНИК ЛУГАНСЬКОЇ ОДТРК: ЧАСТИНА ОБЛИЧ КАНАЛУ ПРАЦЮЄ НА ТЕРОРИСТІВ

10.06.2015 07:10

Деякі працівники Луганської ОДТРК продовжують працювати на каналі в окупованому місті, зокрема заслужені журналісти та ведучі новин. Про це розповів виконуючий обов’язки гендиректора телерадіокомпанії «ЛОТ» Андрій Шаповалов на конференції «Реорганізація державних ТРК та створення НСТУ: регіональний вимір», яку 27 квітня провела ГО "Телекритика".

Державний мовник «ЛОТ» переїхав до Сєвєродонецька (Луганська область), що контролюється українською владою. З 250 працівників на запрошення долучитись до роботи на новому місці відгукнулося близько 50 осіб. З 2 квітня компанія відновила контроль над своїми передавачами та користується своїми частотами. Поки що в ефір виходить контент приватних каналів, але вже на початку червня компанія планує розпочати власне виробництво.

«Є рішення Кабміну на виділення 4,8 млн грн. на Луганську і Донецьку телекомпанії. Наша частка складає 2 105 000 млн гривень. Мова іде про власний сервер та ефірне обладнання для виходу з Сєвєродонецька і про кілька камер та комплектів для журналістів», - розповідає Андрій Шаповалов. - «За місяць-півтора ми плануємо вийти в ефір з власним випуском новин. Це реально, якщо не буде перешкод хоча б з отриманням тих грошей, які вже нам виділили. Якщо швидко пройде закупівля, швидко пройдуть погодження в Міністерстві фінансів».

Нагадаємо, Державний комітет телебачення та радіомовлення України призначив Андрія Шаповалова виконуючим обов'язки генерального директора Луганської ОДТРК «ЛОТ» 26 березня цього року. Він очолюватиме ОДТРК до моменту, коли буде визначено переможця конкурсу на заміщення керівника Луганської обласної державної телерадіокомпанії.

comments powered by HyperComments

Последние