У ЄВРОПАРЛАМЕНТІ ОБГОВОРЮЮТЬ ВІДНОСИНИ З МОСКВОЮ – «НАЙГІРШІ В ІСТОРІЇ»

10.06.2015 04:57

Депутати Європарламенту виступають за збереження, продовження і можливе посилення санкцій проти Росії.
Такі позиції європарламентарії висловили під час дебатів щодо відносин ЄС-Росія у вівторок у Страсбурзі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.
«Якщо Росія не виконуватиме свої зобов’язання відносно України, санкцій має бути більше, і вони повинні бути жорсткішими», - заявив депутат від Литви Габріеліус Ландсбергіс, який виступив доповідачем із цього питання.
Польський парламентарій Яцек Саріуш-Вольський наголосив, що через агресивну політику президента Володимира Путіна відносини між ЄС і Росією сьогодні є найгіршими в історії. Він також підтримав продовження режиму санкцій проти Москви.
«Санкції повинні бути. Через свою агресивну політику Росія намагається відновити свій вплив», - заявила, у свою чергу, депутат від Польщі Анна Фотіга.
На переконання німецького парламентарія Ребекки Гармс, санкції є альтернативою військовому вирішенню конфлікту в Україні. «Мінські домовленості повинні бути імплементовані. Створення енергетичного союзу є відповіддю ЄС задля позбавлення залежності від Росії», - сказала депутат з Німеччини.
На думку нідерландського депутата Йоханеса ван Балена, нормалізація відносин ЄС з РФ триватиме доти, доки у державі не утвердиться верховенство права, а Крим не буде повернуто Україні. Він також наголосив, що запроваджений Росією «чорний» список із 89 європейських політиків є списком ушанування діячів, які підтримують Україну.
Як повідомляв Укрінформ, у середу ЄП проголосує резолюції про відносини ЄС-Росія.

comments powered by HyperComments

Последние