ТЕРАКТ НА НАФТОБАЗІ НЕ ПІДТВЕРДЖУЄТЬСЯ. ПОРОШЕНКО ЧЕКАЄ РЕЗУЛЬТАТИ РОЗСЛІДУВАННЯ

09.06.2015 20:48

Президент Петро Порошенко доручив виконувачу обов’язків прем’єр-міністра В’ячеславу Кириленку негайно скликати штаб ліквідації наслідків катастрофи у Василькові.
Також він доручив перевірити всі об’єкти на техногенну безпеку і посилити їхній захист, повідомляє прес-секретар Святослав Цеголко у Facebook.
"Ще уранці президент заслухав доповідь міністра внутрішніх справ щодо ситуації і скерував до Василькова секретаря РНБО Олександра Турчинова, доручивши йому організувати всі необхідні заходи для безпеки цивільних мешканців та військових і у випадку виникнення потреби для їхньої евакуації, а також постійно інформувати людей про розвиток ситуації", - зазначив Цеголко.
За його словами, у найближчі години правоохоронці повинні доповісти результати розслідування щодо причин катастрофи.
"Поки що на підставі проведених слідчо-оперативних дій версія про теракт не підтверджується", - повідомив речник президента.Як відомо, пожежу на території нафтобази ТОВ "Побутрембудматеріали" під Києвом гасять із вечора 8 червня.
Вранці 9 червня вогонь намагалися не підпустити до ще однієї бази нафтопродуктів - KLO, однак довелося евакуювати людей.
Триває тимчасове відселення громадян із 2-кілометрової зони від межі пожежі – зокрема мешканців сіл Крячки та Кобці.
Рятувальники намагаються не допустити поширення вогню в бік військової частини, розташованої неподалік від території, охопленої пожежею після детонації резервуару з нафтою.
Станом на 12:00 відомо, що одна людина (працівник нафтобази) загинула та 14 осіб травмовано, з яких 7 працівників ДСНС. Потерпілим надають медичну допомогу.
За словами радника голови МВС і екс-керівник ДСНС Зоряна Шкіряка, масштабну пожежу і вибух на нафтобазі "БРСМ-Нафта" під Васильковим могли викликати грубі порушення правил зберігання нафтопродуктів, також попередньо розглядаються "технічна складова і навмисний підпал".
Палаюча нафтобаза належить мережі АЗК "БРСМ-нафта", яку пов’язують із Едуардом Ставицьким.
У січні поточного року в Броварах Київської області на одній із заправлень "БРСМ-Нафта" працівники міліції знешкодили вибухове обладнання.
У квітні на АЗС у Переяслав-Хмельницькому стався вибух. Тоді 5 осіб загинули, 6 було госпіталізовано.

comments powered by HyperComments

Последние