ПІСЛЯ БОЇВ У МАР’ЇНЦІ У «ДНР» СПАЛИЛИ ДЕСЯТКИ ВБИТИХ БОЙОВИКІВ

09.06.2015 19:58

За офіційними даними, у боях за Мар’їнку понад 30 українських військових отримали поранення та троє загинули. Проте жертви є по обидва боки фронту. Прифронтові лікарні Донецька переповнені і місцевими жителями, і бойовиками. Лише за офіційними даними самопроголошеної «ДНР», 99 їхніх бойовиків зараз перебувають на лікуванні. За неофіційною інформацією, їх число щонайменше вдвічі більше.

Про це йдеться у сюжеті журналіста проекту «На периметрі» (щобудня о 21:35 на телеканалі ZIK).

Кладовища поблизу Донецька поповнилися багатьма свіжими безіменними могилами. Більшість бойовиків ховають поспіхом. Замість рідних біля трун тільки комунальники, які виконують свою роботу.

Серед терористів є і такі, тіла яких спалили без упізнання. Втрат серед бойовиків було надто багато, тому бракувало часу проводити упізнання кожного загиблого. Так, за неофіційними даними, бойовики спалили два КамАЗи загиблих після боїв за Мар’їнку.

Поранених серед бойовиків також багато, адже місцеві лікарні переповнені ними.

Бойовики, які зараз перебувають на лікуванні, вихваляються своїми досягненнями, та пояснюють на камери російським журналістам, чому вони зазнали поразки. За словами якогось сепаратиста, українські військові вели дуже прицільний вогонь по їхніх позиціях.

Натомість жителі Мар’їнки і досі оговтуються від обстрілів бойовиків. Вони нарікають на те, що їм навіть не надали достатньо допомоги, щоб загасити будинки, які охопила пожежа внаслідок обстрілів.

comments powered by HyperComments

Последние