ПЕЧЕРСЬКИЙ СУД НАКЛАВ АРЕШТ НА МАЙНО ЕКС-ПРОКУРОРІВ КРИМУ

09.06.2015 13:45

Печерський районний суд міста Києва підтримав клопотання ГПУ та наклав арешт на нерухоме і рухоме майно колишніх прокурорів АР Крим. Про це УНН повідомили у прес-службі ГПУ.
"Загалом арештовано 43 транспортні засоби, серед яких автомобілі преміум класу Toyota, BMW, Skoda, Honda, Mazda та інші, а також 27 об’єктів нерухомості, серед яких квартири та нежитлові приміщення у містах Харкові, Миколаєві та інших областях материкової частини України", - сказано у повідомленні.
Зазначається, що орієнтовна вартість арештованого майна складає близько 50 млн грн.
Нагадаємо, що слідчими ГПУ розслідується кримінальне провадження щодо вчинення колишніми працівниками прокуратури Автономної Республіки Крим злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада, тобто надання іноземній державі та її представникам допомоги у проведенні підривної діяльності проти України).
Зокрема встановлено, що ці працівники прокуратури всупереч вимогам законодавства України, порушуючи Присягу працівника прокуратури України, після анексії Російською Федерацією півострова Крим перейшли на службу до незаконно створеної прокуратури Республіки Крим та виконують вказівки і розпорядження так званих керівників зазначеної прокуратури.
Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна.

comments powered by HyperComments

Последние