ЧИ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ БОДІБІЛДІНГ ДЛЯ СХУДНЕННЯ?

20.07.2015 01:00

На мій погляд, бодібілдинг - це кращий спосіб схуднути безпечно і надовго. Але все це за умови, що тренування будуть регулярними. Адже Бодібілдинг - це стиль життя, а не швидке вирішення питань схуднення. Дивіться багато цікавих фактів на " бодибилдинг ".

Хоча Ваші цілі в схудненні можуть бути не такими вже екстремальними, як у професійних культуристів, Ви все одно можете використовувати бодібілдинг для схуднення і скористатися тими ж принципами - скинути вагу в дуже швидкою, але безпечної манері. Крім того, практикуючи бодібілдинг, Ви обзаведетеся сильним і здоровим зовнішнім виглядом (за рахунок збільшення м'язової маси).

Бодібілдинг для схуднення

Що ж до питання про отримання м'язів, які перешкоджатимуть схудненню. Відповідь залежить від Вашого погляду на речі. Якщо Ви зацікавлені саме у втраті ваги тіла, то да, при нарощуванні м'язової маси Вам не вдасться позбутися небажаного ваги так швидко, як хотілося б. Однак, я хочу, щоб Ви враховували наступне:

Вага, від якого Ви бажаєте позбутися - вага жиру, а не м'язової маси. Кожен раз, коли Ви отримуєте кіло м'язів, Ваш метаболізм (швидкість, з якою організм спалює калорії) підвищується. Це, в свою чергу, допоможе позбутися зайвого жиру набагато швидше, так як Ваш організм щодня вимагатиме більше калорій для того, щоб зберегти свій нинішній вагу. Так що, незважаючи на повільні масштаби втрати ваги (у зв'язку з тим, що Ви набираєте м'язову масу), кількість жиру буде зменшуватися набагато швидше!

comments powered by HyperComments