НА ДОНБАСІ МОЛОДІ БАТЬКИ-НАРКОМАНИ ХОТІЛИ ПРОДАТИ СВОЮ ДВОРІЧНУ ДОЧКУ ЗА 72 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ

08.06.2015 21:16

Молоді батьки з Димитрова, що на Донеччині, намагалися продати свою дворічну дитину за 72 тисячі гривень.

Як повідомляє прес-служба ГУ МВС України в Донецькій області, молода пара, обом 23 роки, шукала покупця на свою маленьку доньку з 2012 року, незважаючи на те, що стосовно неї, а також 7-місячного сина вони були позбавлені батьківських прав.

"Він працював слюсарем, вона не працювала, і однієї зарплати не вистачало на життя і на наркотики, якими захоплювалися обидва. Замість того, щоб взятися за розум і відновити сім'ю, хлопець і дівчина вирішили всіма правдами і неправдами домогтися повернення їм доньки, яка перебувала в будинку маляти, щоб продати її. В цей час вони знайшли потенційного покупця на свою дитину, познайомившись з донеччанином, який приїхав до їхнього міста відвідати друзів. Це і підштовхнуло непутящих батьків до активних дій. Зловмисники зібрали незліченну кількість довідок та характеристик, які підтверджують, що вони стали на шлях виправлення, змусивши повірити в це офіційні органи", -
розповів начальник управління по боротьбі з торгівлі людьми Юрій Сироватко.

За його словами, батьки запевнили, що усвідомили свою помилку і їм повернули дівчинку. Зідзвонившись з покупцем, вони призначили час і місце зустрічі.

Переконавшись, що майбутня угода - не жарт, донеччанин написав заяву в міліцію.

Димитровській парі оголошено про підозру у скоєнні замаху на кримінальне правопорушення за ч.3 ст.149 КК України - "торгівля людьми, вчинена щодо неповнолітнього". Молодим людям загрожує позбавлення волі на термін від 8 до 15 років. Зараз вони перебувають під вартою.

comments powered by HyperComments

Последние