КІХТЕНКО І БРАТ ТАРУТИ ВІДПОВІДАТИМУТЬ ЗА ЗРИВ БУДІВНИЦТВА ФОРТИФІКАЦІЙНИХ СПОРУД – ПОРОШЕНКО

06.06.2015 07:24

Найгірша ситуація зі зведенням фортифікаційних споруд наразі у Донецькій області.

Про це президент України Петро Порошенко заявив під час прес-конференції з нагоди щорічного Послання до Верховної Ради України.

«Два губернатори отримали догану за зрив побудови своїх ділянок фортифікаційних споруд. Можу сказати, де ситуація є така, що мене не задовольняє...: найгірша ситуація – в Донецькій області, там де відповідає голова ОДА Кіхтенко. І відповідальність свою за це він понесе найближчим часом. Рішення, яке було прийняте – що підрядником будуть всі, хто піарилися в ЗМІ, родич одного з народних депутатів, який володіє будівельною компанією і який зірвав всі строки, і який теж буде притягнений до відповідальності», – заявив президент, уточнивши, що йдеться про (Олександра - ред.) Таруту.

Олександр Тарута - брат колишнього голови Донецької ОДА, співвласник маріупольського проектно-будівельного підприємства «Азовінтекс», який взявся за будівництво фортифікаційних споруд після призначення Сергія Тарути очільником області.

Одночасно президент наголосив, що темпи зведення споруд наразі кардинально відрізняються від тих, що були у жовтні, коли було допущено низки помилок.

comments powered by HyperComments

Последние