ЄВРОСОЮЗ НЕ ІГНОРУВАТИМЕ СИТУАЦІЮ В УКРАЇНІ - ХАН

05.06.2015 18:19

Ні Євросоюз, ні міжнародна спільнота не можуть та не будуть ігнорувати ситуацію в Україні.
Про це заявив, виступаючи в четвер у Вашингтоні, єврокомісар з європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоханнес Хан, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в США.
"Ніхто не може, не повинен та не буде ігнорувати цей конфлікт. Ми говоримо так багато про територіальну цілісність та суверенітет, і очевидно, що Росія порушила Міжнародне право", - зауважив Хан.
Він підкреслив, що українське питання не обмежується лише європейським виміром. Це - "міжнародна проблема", тому, за його словами, світова спільнота так реагує на ці події.
"Безумовно, ми маємо розв'язувати цю проблему", - додав єврокомісар.
У цьому зв'язку Хан наголосив, що перша мета Заходу - стабілізувати ситуацію на сході України. Він підкреслив, що останні дні викликали в ЄС "більше, ніж просто занепокоєння". За його оцінкою, відбулося грубе порушення мирних домовленостей, "і більше того, очевидно було повернуте важке озброєння в регіон, що однозначно є неприйнятним".
Не менш складна проблема полягає в загальній економічній ситуації в Україні, "яку не можна ігнорувати".
Єврокомісар зазначив, що міжнародна спільнота надала велику підтримку Україні. "Але ми не можемо фінансувати цю країну вічно. Ми маємо враховувати і економічний, і макроекономічний стан, однак ми свідомі того, наскільки чутливою є ситуація, враховуючи факт, що країна знаходиться у війні", - наголосив Хан.

comments powered by HyperComments

Последние