ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ?

04.06.2015 01:21

Чи часто на вашому шляху зустрічаються люди, задоволені своєю роботою? Компанією, посадою, зарплатою? Погодьтеся, це рідкість. Ми звично називаємо їх щасливчиками, везунчиками, улюбленцями долі. Свої ж невдачі виправдовуємо зовнішніми обставинами, вперто не бажаючи шукати корінь проблеми в собі. Звичайно, набагато простіше жити в полоні стереотипів: народився не в тій країні, мої батьки все життя так жили і працювали, уряд поганий, я невдачливий людина, у мене від природи немає здібностей і т. Д. Дивіться також  "  http://rabota.ua/вакансии/в_офисе/уборщицы/киев "
Ще гірше, коли ми намагаємося свої недоліки переводити в розряд достоїнств: так, я нерішучий, неамбіційний, зате відповідальний і на мене завжди можна покластися. Ніхто не заважає бути відповідальним, займаючись при цьому улюбленою справою, насолоджуючись не тільки вихідними і відпусткою, а й буднями, заробляючи пристойні гроші. Що потрібно зробити для того, щоб знайти роботу мрії? Насмілюся сформулювати декілька рекомендацій.
Подолати стереотипи
Є безліч стереотипів, які заважають нам досягти успіху. Наприклад, «іноземна мова потрібно було вчити в школі, коли я був молодим». Виправдання: вік, погана здатність запам'ятовувати. Я глибоко переконана, що знайти хорошу роботу без знання іноземної мови сьогодні неможливо. І вік не перешкода навчанні. Років п'ять тому мені вдалося вивчити німецьку мову з нуля. Вивчала я його ночами, іноді виїжджала на мовні курси до Німеччини. Пам'ятаю, як в одній групі зі мною вчилася пенсіонерка 70 років з Бельгії. Вона носила слуховий апарат, і абсолютно всі були натхнені її наполегливістю. Жінка дуже любила подорожувати, і її мотивувало бажання вільно спілкуватися з мандрівниками з інших країн.
Інший стереотип: «в моїй професії кар'єру не побудуєш». Найчастіше подібне висловлювання можна почути серед бухгалтерів. Попросити про призначення на вищу посаду у керівництва - значить попросити більше відповідальності для себе. І тут ми часто виправдовуємо свою бездіяльність рівнем виховання, мовляв, цю посаду треба спочатку заслужити. Насправді ми просто боїмося відповідальності і лінуємося відправитися за новими знаннями та навичками, необхідними для даної посади. До слова, у європейців такого стереотипу немає, що зовсім не свідчить про їх поганому вихованні.
Чітко сформулювати мету
Складно прийти кудись, не маючи уявлення про кінцевому пункті. Ми розміщуємо резюме і чекаємо, коли нам «щось» запропонують. Потім з цього «чогось» вибираємо кращий варіант. Зупиніться на мить і задумайтесь: як саме ви хочете жити, як живуть люди, спосіб життя яких вам імпонує? Чим вони живуть? Як виглядає їх робочий день, ким вони працюють, як проводять своє дозвілля?
Робота мрії - це якась формула, що вимагає від людини, щоб він оцінив себе, свої знання і компетенції, виявив недоліки. Розробіть план, складіть перелік компаній, в яких ви хочете працювати, і дійте.

comments powered by HyperComments

Последние