ЧЕКАЄМО НА ПОДАННЯ ГЕНПРОКУРОРА ДО ВР ЩОДО ЗГОДИ НА ЗАТРИМАННЯ СЕРГІЯ КЛЮЄВА

04.06.2015 18:48

Як відомо, вчора Верховна Рада розглядала питання про подання Генерального прокурора України про притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів С.Клюєва та С. Мельничука.
Як відомо, ГПУ запропонувала парламенту подання про зняття недоторканності з нардепів С.Клюєва та С.Мельничука у зв'язку з тим, що їх підозрюють у вчиненні низки кримінальних злочинів, а також подання на затримання і арешт С.Мельничука. 
Ключове питання, яке вчора дебатувалося в сесійній залі – чому для С. Клюєва затримання і арешт не потрібні, а для С. Мельничука потрібні? Врешті-решт Верховна Рада, як відомо, ухвалила рішення не давати згоди на затримання і арешт Мельничука, а проголосувала симетрично – і у випадку Клюєва, і у випадку Мельничука – дала згоду на притягнення їх до кримінальної відповідальності.
Головним аргументом щодо непотрібності затримання Сергія Клюєва прокуратура і ті, хто його підтримував, називали його чесність і добропорядність як громадянина і народного  депутата, який не збирається нікуди тікати. А тому його затримання, а тим паче арешт не потрібні.
Натомість після завершення засідання парламенту прикордонники в аеропорту "Бориспіль" заборонили нардепові Сергію Клюєву вилетіти до Відня (Австрія).
На мою думку, якщо те, що вчора відбувалося у Верховній Раді, не називається прокурорським шоу, а влада та прокуратура серйозно налаштована притягти до кримінальної відповідальності як мінімум ключових людей команди Януковича, то сьогодні у ВР повинне з’явитися подання Генеральної прокуратури на згоду Верховної Ради якщо не на арешт, то бодай на затримання Сергія Клюєва.
Це буде тестом на серйозність намірів прокуратури притягти до відповідальності тих, хто розкрадав Україну за часів Януковича.    
Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook и следите за обновлениями!

comments powered by HyperComments

Последние