ДЕПУТАТИ ПОЛЕГШИЛИ ЖИТТЯ ЯПОНСЬКИМ ІНВЕСТОРАМ

03.06.2015 14:55

Сьогодні народні депутати підтримали проект закону №0020 "Про ратифікацію Угоди між Україною та Японією про сприяння та захист інвестицій"

За таке рішення проголосували 289 нардепів, передає depo.ua.

Документом передбачається надання Верховною Радою України згоди на обов'язковість для України даної угоди шляхом її ратифікації. Вона була підписана 5 лютого 2015 в Києві.

Угода має сприяти подальшому розвитку українсько-японського інвестиційного співробітництва, активізації торговельного обороту між двома державами, створити передумови для збільшення обсягу іноземних капіталовкладень в економіку держави, знизити некомерційні ризики для іноземних інвесторів в Україні, утвердити у світі позитивного іміджу України як держави зі сприятливим інвестиційним кліматом.

Угодою передбачається надання інвесторам сторін режиму найбільшого сприяння стосовно створення, придбання і розширення інвестицій; на взаємній основі гарантується захист від незаконної експропріації та націоналізації інвестицій; закріплюється право інвесторів на вільний переказ коштів, пов'язаних із здійсненням інвестицій, визначаються процедури врегулювання інвестиційних спорів.

comments powered by HyperComments

Последние