БОЙОВИКИ АКТИВНО ВИКОРИСТОВУЮТЬ АВТОТРАНСПОРТ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ РОТАЦІЇ, - ІС

02.06.2015 14:08

На частині Донбасу, підконтрольній проросійським бойовикам, триває пересування бойової техніки й автотранспорту, зокрема для ротації живої сили в районах Донецька, Ясинуватої й Горлівки.

Про це пише координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук вранці 2 червня у Facebook.

"Упродовж доби зафіксовано активне переміщення автотранспорту бойовиків уздовж траси Луганськ - Донецьк, а також уздовж декількох основних рокад. Найжвавішими ділянками переміщення автотранспорту бойовиків були Донецьк, Луганськ і їхні околиці, траса від Амвросіївки на Старобешеве й Іловайськ, на Тельманове й далі на південь до Новоазовська, Макіївка, Єнакієве, а також відрізок від Алчевська-Перевальська на Стаханів і Перовомайськ", - пише він.

"Бойовики активно використовують автотранспорт для проведення ротації й перекидання живої сили в межах Донецька, Ясинуватої та Горлівки", - повідомляє Тимчук.

Крім того, пересувається бойова техніка супротивників України.

Так, у Петровському районі Донецька зосередилося одразу декілька бандформувань (т.зв. "батальйони 5-ї мотострілкової бригади ЗС ДНР") з 24-25 танками (частина танків використовуються як "кочові" у смузі від Мар'їнки до Шумів).

comments powered by HyperComments

Последние