ПОЛТОРАК ГОВОРИТЬ ПРО ВИСОКУ ІМОВІРНІСТЬ АКТИВІЗАЦІЇ БОЙОВИХ ДІЙ НА ДОНБАСІ

29.05.2015 12:54

Міністр оборони України Степан Полторак заявив про дуже високу ймовірність активізації бойових дій на Донбасі. Про це 28 травня він заявив під час зустрічі з міністрами оборони країн Балтії в Литві, передає "5 канал".

"Передбачити дії терористичних угруповань, які знаходяться на непідконтрольних нам територіях, дуже складно. Тим більше вони активно підтримуються Російською Федерацією і Збройними силами Росії. На цю територію прийнято велику кількість танків, артилерійських систем, і на території Донецька і Луганська знаходяться підрозділи Збройних сил Російської Федерації... Тому ймовірність активізації бойових дій висока", - заявив Полторак.

Нагадаємо, 11 квітня штаб АТО повідомляв, що на кордоні з Україною, у Ростовській області, Росія зосередила військове угруповання, яка налічує понад 53 тис. військовослужбовців, до 420 танків, до 1920 ББМ, більш ніж 500 артсистем, майже 200 РСЗВ, понад 380 бойових літаків і майже 130 вертольотів.

Зазначимо, професор Інституту досліджень проблем миру в Осло (Норвегія) та молодший науковий співробітник Французького інституту міжнародних відносин (IFRI) Павєл Баєв вважає сценарій масштабного просування російської армії вглиб території України малоймовірним, адже Росії бракує ресурсів.

А от американські аналітики стверджують, що Росія може як продовжити просту підтримку бойовиків Донбасу, так і спробувати окупувати всю Лівобережну Україну.

comments powered by HyperComments

Последние