ПОРОШЕНКО ВВІВ У ДІЮ РІШЕННЯ РНБО ЩОДО ЕНЕРГОБЕЗПЕКИ

29.05.2015 08:15

Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про стан забезпечення енергетичної безпеки держави та невідкладні заходи щодо сталого проведення опалювального сезону 2014/15 року

Відповідний указ оприлюднено на сайті глави держави, повідомляє Еспресо.TV.

Контроль за виконанням указу покладається на секретаря РНБО.

Рішенням Радбезу визначаються завдання, покладені на органи виконавчої влади у рамках забезпечення енергетичної безпеки.

Зокрема, Кабміну необхідно невідкладно затвердити фінансові плани на 2015 рік державних підприємств, що є суб'єктами природних монополій, та державних підприємств; визначити центральний орган виконавчої влади, відповідальний за збереження та експлуатацію частини нафтопродуктопроводів Самара - Західний напрямок і Грозний - Армавір - Трудова.

Уряду також доручено опрацювати питання щодо доцільності затвердження тимчасового порядку визначення цін на вугілля енергетичних марок вітчизняного видобутку залежно від його якісних характеристик.

Нагадаємо, Порошенко також підписав закони №2898 та №2899, що дозволяють Кабміну вводити мораторій на виплати за зовнішнім боргом.

comments powered by HyperComments

Последние