КИЇВРАДА ЗВЕРНЕТЬСЯ ДО ВРУ ЩОДО ВРЕГУЛЮВАННЯ ОБІГУ ЦИВІЛЬНОЇ ЗБРОЇ

28.05.2015 20:23

Сьогодні на засіданні Київської міської ради буде розглянуто звернення до Верховної Ради щодо законодавчого врегулювання обігу цивільної зброї. Про це УНН повідомили у прес-службі Київради.
Сьогодні в порядку денному пленарного засідання Київської міської ради всього 44 питання: 20 в розділі “Загальні питання”, 19 — в розділі “Питання власності”, 8 — в розділі “Питання містобудування та землекористування” і 1 питання розділу “Інше”.

Як невідкладні будуть внесені ще 9 питань, серед яких: розірвання договору оренди земельної ділянки біля метро “Осокорки”, внесення змін в програму “Турбота. Назустріч киянам” на 2011-2015 роки в частині збереження пільг на проїзд в метро і наземному транспорті, проект рішення щодо популяризації української мови в м. Києві, тощо.
Окрім того, буде розглянуто звернення Київради до Верховної Ради щодо законодавчого врегулювання обігу цивільної зброї, внесені зміни в рішення про запровадження “Картки киянина” щодо надання можливості отримати “Картку киянина” і користуватися її пільгами громадянам України, внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції, які стали на облік та офіційно працюють в столиці.
Також вноситимуть зміни в бюджет міста на 2015 рік в частині внутрішніх трансфертів: 160 млн грн буде перерозподілено направлено на оплату енергоносіїв та комунальних послуг бюджетної сфери міста, яка утримується за рахунок бюджету.
Упорядку денному питання щодо розірвання договору оренди земельної ділянки з ТОВ “Вагра” і проект рішення про утворення в м. Києві районних рад, тощо.

comments powered by HyperComments

Последние