ІНТЕРПОЛ БІЛЬШЕ НЕ РОЗШУКУЄ ЕКС-ГОЛОВУ «УКРТЕЛЕКОМУ» – ЗМІ

28.05.2015 16:11

Міжнародна організація кримінальної поліції Інтерпол більше не розшукує екс-голову правління «Укртелекому» Георгія Дзекона.

Про це повідомляє «Економічна правда» із посиланням на власне джерело.

«Дзекон найняв адвокатське агентство, що входить до трійки кращих у США. Йому вдалося довести безпідставність звинувачень з боку української влади», – розповіло джерело видання.

12 січня 2015 року Інтерпол оголосив у міжнародний розшук для затримання та екстрадиції в Україну екс-президента Віктора Януковича, екс-прем'єра Миколу Азарова, екс-міністра фінансів Юрія Колобова і екс-голову правління «Укртелекому» Георгія Дзекона. Українські ЗМІ поширили це повідомлення з скріншотом із сайту.

На сьогодні на офіційному сайті Інтерполу у розділі Wanted persons ім'я Дзекона більше не вказане.

Нагадаємо, Георгій Дзекон і екс-міністр фінансів Юрій Колобов фігурують у кримінальному провадженні за підозрою в розтраті 220 млн грн бюджетних коштів під час створення лінії спецзв'язку.

Під час правління Дзекона відбулася приватизація «Укртелекому» у 2011 році. Компанію викупив австрійський інвестфонд EPIC, який був єдиним учасником конкурсу. Згодом «Укртелеком» дістався СКМ Ріната Ахметова.

comments powered by HyperComments